Autosedačka Britax-Römer Advansafix M i-Size

Kód: 4000984190724BD
Značka: BRITAX
€349

Zvoľte variant

Detská autosedačka z kategórie i-Size - je vhodná pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov. Extra výhodou je možné používať bezpečnostný 5-bodový pás až do hmotnosti 21 kg. Autosedačka sa do automobilu púta pomocou systému Isofix v kombinácii s Top Tether popruhom. Je priestranná aj pre väčšie deti a jedná sa o veľmi bezpečnú autosedačku s pokročilými bezpečnostnými prvkami.

Detailné informácie

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.
Farba: Storm Grey
Externý sklad - dodanie do 3 pracovných dní | 4000984190724BD
Môžeme doručiť do: 2.12.2022
€349
Farba: Burgundy Red
Externý sklad - dodanie do 3 pracovných dní | 4000984194951BD
Môžeme doručiť do: 2.12.2022
€349
Farba: Moonlight Blue
Externý sklad - dodanie do 3 pracovných dní | 4000984194944BD
Môžeme doručiť do: 2.12.2022
€349
Farba: Cosmos Black
Externý sklad - dodanie do 3 pracovných dní | 4000984122527BD
Môžeme doručiť do: 2.12.2022
€349

Podrobný popis

Neohrozený transformer, ktorého hravo vytvarujete dieťaťu na mieru

Advansafix M i-Size je maximálne bezpečná a dokonale flexibilná autosedačka, ktorej používanie je veľmi jednoduché. Nadväzuje týmto na úspešný model Advansafix IV M a je skonštruovaná tak, aby vaše dieťa od 15 mesiacov do 12 rokov ochránila pri všetkých dobrodružstvách, ktorá je na cestách autom čakajú. Advansafix M i-Size bola vylepšená podľa nových nariadení ECE R129 a je schválená najprísnejšiou normou i-Size. Preto si buďte istí, že sa viac ako 11 rokov môžete spoľahnúť na zaručenú ochranu jednej – kombinovanej autosedačky.

Kúzlo autosedačky Advansafix M i-Size so zabudovaným pásom – určeným pre menšie deti, spočíva v tom, že ju s pomocou pár jednoduchých krokov šikovne premeníte na sedačku s vysokou chrbtovou opierkou pre väčších cestovateľov. Avšak jej 5-bodové pásy môžu deti používať dlhšiu dobu, a to až do ich 21 kg váhy.

Porastie s vaším juniorom a spríjemní mu každú jazdu

Je až neuveriteľné, ako rýchlo deti rastú! Akonáhle váš potomok dosiahne 15 až maximálne 21 kg, vďaka funkcii FLIP & GROW mu pútanie jednoducho prepnete z integrovaného 5-bodového pása sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. Pričom pri úprave veľkosti nie je potrebné odnímať žiadne súčasti. Nemôže sa nič stratiť a sedačku môžete kedykoľvek ľahko vrátiť do pôvodného stavu. Navyše, funkcia EasyRecline umožňuje nastaviť pohodlný sklon sedačky aj počas jazdy. Dokonca nie je nutné prenastaviť ani horný upevňovací popruh. Čo prináša nesporné pohodlie pre vás i pre dieťa.

Váš poklad bude v bezpečí

Autosedačka Advansafix M i-Size disponuje vynikajúcimi bezpečnostnými funkciami. Jej pevné pripútanie k vozidlu zabezpečí patentovaný Pivot Link ISOFIX systém, ktorý znižuje zaťaženie v prípade čelného nárazu. A ďalej je to Top Tether – horný upevňovací popruh v tvare písmena V, ktorý minimalizuje otáčanie autosedačky, čím v prípade zrážky znižuje možné zranenie v oblasti hlavy a krku. Vďaka dvojitým bodom pre ukotvenie tak zaistí ešte väčšiu stabilitu a bezpečie dieťaťa než autosedačka sa štandardným upevňovacím popruhom.

Bezpečie ruka v ruke s pohodlím

Autosedačka Advansafix M i-Sizemäkké, kvalitne polstrované neoprénové pásy, ktoré sa ľahko prispôsobí hrudníku dieťaťa. Tie v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostnými pásmi dieťaťu poskytujú ešte väčšie pohodlie a pomáhajú obmedziť jeho pohyb pri náraze. Pričom správne umiestnenie pásov zaistia horné a dolné vodítka.

V prípade, že dieťa pripútate pomocou 3-bodového pásu, technológia SecureGuard mu pridá dodatočný 4. kotviaci bod, čím udržuje optimálnu pozíciu brušného bezpečnostného pásu na panvovej kosti dieťaťa. To v prípade čelného nárazu znižuje silu pôsobiacu na brušné orgány. A navyše, SecureGuard pomáha deťom, aby sa samy zapínali.

Pre prípad nárazu slúži tiež patentovaný systém otočného spoja, ktorý najprv smeruje silu nadol, dovnútra sedadlá, a potom jemnejšie vpred. A to výrazne znižuje riziko poranenia hlavy a krku.

Deťom pohodlie a vám istotu a pokoj

Dokonalé pohodlie a ochranu hlavy a krku dieťaťu obstará tiež kvalitne polstrovaná opierka hlavy v tvare V, ktorá je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy dieťaťa a zaistila mu optimálnu ochranu pri bočnom náraze. Pričom opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadlá a vášmu rastúcemu dieťaťu sa skvele prispôsobí. A v neposlednom rade – ochranu od hlavy až ku bedrám, najmä v prípade bočného nárazu, poskytne tiež skelet autosedačky.

Parádny oblečok autosedačky nie je len praktický

Počas cesty sa občas stane drobná nehoda. Pitie sa môže vyliať alebo dieťa chytí nevoľnosť. Preto je poťah sedačky navrhnutý tak, aby bol prateľný a ľahko odnímateľný – bez nutnosti odstraňovať popruhy. Skrátka, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a pokračovať v ceste.

Stelesnenie nemeckej kvality a precíznosti

Aby Britax Römer zaručil špičkovú kvalitu všetkých svojich autosedačiek, celý proces vývoja výrobku – od počiatočného nápadu až po finálne úpravy – prebieha v Nemecku doslova pod jednou strechou. Pritom je samozrejmosťou, že autosedačky sú pravidelne testované vo vlastných špičkových laboratóriách pre nárazové skúšky. Vysoká kvalita sa však netýka len súčasťí autosedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa vyrábajú len v Európe. Tým je garantovaná maximálna možná kvalita vo všetkých smeroch.

Prednosti autosedačky v kocke

•  Pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
•  Kvalitne polstrované neoprénové pásy
•  Ochranné polstrovanie opierky
•  Opierka v tvare V
•  Funkcia FLIP & GROW
•  Funkcia EasyRecline
•  5-bodový bezpečnostný pás
•  Horný upevňovací popruh Top Tether
•  Patentovaný systém otočného spoja
•  Technológia SecureGuard
•  Rýchlo odnímateľný poťah

Rozmery (v × š × h)
60-83 × 44 × 47 cm

Výškový rozsah: 76–150 cm
S vnútornými pásy: 76–102 cm
S trojbodovým pásom vozidla: 100–150 cm

váha výrobku
11 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Od 9 do 36 kg
? Hmotnosť dieťaťa: 9-36 kg
? Isofix: áno
? Možnosť naklápania: Áno
? Orientácia autosedačky: V smere jazdy
? Schválená podľa: ECE R129
? Upevnenie do vozidla: Na isofix
? Výška dieťaťa: 76-150 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, možnosť používať 5-bodové pásy do 21 kg hmotnosti, jednoduchá obsluha, vysoká bezpečnosť
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: