AKCIA KOČÍK + ODRÁŽADLO

VÝNIMOČNÁ LETNÁ AKCIA!

K obľúbeným športovým kočíkom teraz získate ako bonus odrážadlo Kinderkraft Uniq ZADARMO. Na výber máte z týchto piatich modelov kočíkov:

  • EASYWALKER JACKEY - šikovné vozidielko do mesta, ktoré Vás prekvapí svojou agilitou, extra kompaktným rozmerom po zložení a kvalitným vyhotovením, ktoré holandská prémiová značka Easywalker dlhodobo ponúka
  • EASYEWALKER JACKEY XL - od modelu Jackey sa prevedenie XL líší tým, že má väčšie kolesá a hravo si tak poradí aj s náročnejším terénom
  • PETITE&MARS STREET+ RWS - Street+ je stálicou na trhu medzi športovými kočíkmi. Prevedenie RWS má gumenné kolesá plnené penou, ktoré nedokážete prepichnúť. ideálna voľba na spevnené cesty a do mesta.
  • PETITE&MARS STREET+ AIR - prevedenie Air je vybavené nafukovacími kolesami, takže tento kočík si poradí aj s náročnejším terénom.
  • PETITE&MARS ROYAL - elegantný kočík, ktorý Vás očarí svojim dizajnom a ľahkou konštrukciou s odpružením. Kočík má gumenné kolesá plnené penou, ktoré nedokážete prepichnúť. ideálna voľba na spevnené cesty a do mesta.

Odrážadlá Kinderkraft Uniq s nosnosťou 35 kg sú ku kočíkom dostupné v troch farebných prevedeniach - tie si viete v menu vyfiltrovať a zjednodušíte si tak výber kočíka.

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.